Już wkrótce

VII Kiermasz Świąteczny Pachnący Piernikiem

Spotkanie informacyjne pt. "Fundusze Europejskie w roku 2018 w ramach Krajowych Programów Operacyjnych - przegląd możliwości wsparcia".

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. "Fundusze Europejskie w roku 2018 w ramach Krajowych Programów Operacyjnych - przegląd możliwości wsparcia".
 
Celem spotkania będzie przedstawienie możliwości pozyskania wsparcia w roku 2018 w perspektywie finansowej 2014 – 2020. Omówione zostaną formy dotacyjne.
Spotkanie odbędzie się 20 grudnia 2017 r. (środa) w godz. 9.00-11.00 w Nowym Tomyślu.
 
Miejsce spotkania:

Mistrzostwa w tenisie stołowym

Warsztatowe Mikołajki w NOK-u

Zimowa Olimpiada Seniorów

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowym Tomyślu wraz ze współorganizatorami zaprasza na III Zimową Olimpiadę Osób Starszych z Niepełnosprawnością. Impreza odbędzie się 7 grudnia o godz. 11.00 w Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu.
 

Spotkanie informacyjne pt. "Fundusze Europejskie w roku 2018 w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego - przegląd możliwości wsparcia"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. "Fundusze Europejskie w roku 2018 w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego - przegląd możliwości wsparcia".
 
Celem spotkania będzie przedstawienie możliwości pozyskania wsparcia w roku 2018 w perspektywie finansowej 2014 – 2020. Omówione zostaną zarówno formy dotacyjne jak i pożyczkowe.
 

Najbliższe wydarzenia kulturalne w NOK-u


 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu organizuje spotkanie informacyjne pt. "Fundusze Europejskie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. "Fundusze Europejskie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej".
 
Celem spotkania będzie przedstawienie możliwości pozyskania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej w perspektywie finansowej 2014 – 2020. Omówione zostaną zarówno formy dotacyjne jak i pożyczkowe.
 

Zakończenie realizacji zadania pn. "Zagospodarowanie otoczenia budynku oraz poprawa funkcjonalności świetlicy wiejskiej w Jastrzębsku Starym"

W Jastrzębsku Starym dnia 31 października 2017 r. zakończyły się prace w ramach otrzymanego dofinansowania z programu Wielkopolska Odnowa Wsi w VII edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”. W wyniku realizacji projektu zagospodarowany został teren przy sali wiejskiej w Jastrzębsku Starym. Poprawiła się estetyka wsi oraz zwiększyła się funkcjonalność i możliwość wykorzystania świetlicy wiejskiej. Zagospodarowanie terenu wokół świetlicy sprawiło, że powstała kompleksowa przestrzeń rekreacyjna, sprzyjająca organizacji wydarzeń integrujących mieszkańców wsi.