Już w piątek zawodniczka "Budowlanych" patrycja Piechowiak startuje na Mistrzostwach Świata

Budowlani na Mistrzostwach Świata

Już w piątek (25.10.2013) o godzinie 12.00 rozpoczną się zmagania sztangistek kat, wagowej 75 grupy B, co oznacza, że wystartuje zawodniczka LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl p Patrycja Piechowiak. Budowlani zorganizowali wyjazd kilkudziesięciu osób, przede wszystkim dzieci i młodzieży, która już w czwartek zawita we Wrocławiu. Także na piątkowe południe będą zwarci i gotowi do entuzjastycznego kibicowania Patrycji.
- Do tej pory w transmisjach internetowych na widowni widać było przede wszystkim kibiców Ukrainy i Korei, ale wiemy, że juz w czwartek wieczorem to się zdecydowanie zmieni - powiedział trener klubu, Marcin Lampe. Jedziemy silną ekipą, a wiem, że z innych klubów na najważniejsze starty Polaków też organizują wycieczki. Więc mam nadzieję, ze do niedzieli będziemy królować na trybunach wrocławskiej Hali Ludowej.
To będzie pierwszy start zawodniczki "Budowlanych" w seniorskich Mistrzostwach Świata - tym bardziej miłe, że startuje przed polską a przede wszystkim nowotomyska publicznością. Powodzenia Patrycja!
transmisja internetowa media-sport.tv