Artykuły użytkowników

"W OBIEKTYWIE" - Magazyn informacyjny Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu

Magazyn informacyjny Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu.

Program z dnia 12.01.2015r.

1. Orszak "Trzech Króli"
2. Obchody 96 rocznicy Powstania Wielkopolskiego
3. "MajsterGrat" - relacja z motoimprezy w Kuźnicy Zbąskiej
4. Podsumowanie działalności LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl
5. "Czad - cichy zabójca" - apel PSP
6. "Rodacy Bohaterom" - zbiórka darów dla kombatantów mieszkających na kresach
7. Gość magazynu: Paweł Mordal - z-ca Burmistrza Nowego Tomyśla

Link do magazynu: http://tvk.smnt.pl/node/259

Zastępca Burmistrza rozpoczął urzędowanie.

W dniu 5 stycznia 2015 roku, odebrał powołanie i rozpoczął pracę na stanowisku Zastępcy Burmistrza Nowego Tomyśla - Paweł Mordal.
Bliższe informacje na temat sylwetki Zastępcy Burmistrza: http://nowytomysl.pl/wiadomosci/wydarzenia/burmistrz-przedstawil-swojego-zastepce

Dobry start "Budowlanych w I rzucie II ligi podnoszenia ciężarów

Dziś (15.03.2014) o godzinie 13.00 w siłowni „Budowlanych”, rozpoczęły się rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn (II liga). W Nowym Tomyślu startowały cztery zespoły – oprócz gospodarzy, którzy już tradycyjnie w lidze startują pod nazwą LKS SGB „Budowlani” Nowy Tomyśl, znalazły się kluby: Talentu Wrocław, MAKS Tytan Oława, oraz UKS Zielona Góra.

To już w sobotę!!!!

Serdecznie zapraszamy!!!

"PASTORAŁKA SĄTOPSKA"

Tytułowe wydarzenie miało miejsce w sobotnie popołudnie 25 stycznia br. w świetlicy wiejskiej, za sprawą Koła Gospodyń Wiejskich w Sątopach i dedykowane było mieszkańcom wsi oraz zaproszonym gościom. Uroczystość przeplatana była kolędami w wykonaniu okazjonalnego chóru z Sątop, a dopełnieniem uczty artystycznej były scenki tematycznie związane z Wigilią, ukazujące przeżycia różnych osób i potrzeby rozmów w tym niezwykłym Dniu. Wzruszające scenki wigilijne wyciskały łzy z oczu przybyłym gościom i mieszkańcom.

Już w piątek zawodniczka "Budowlanych" patrycja Piechowiak startuje na Mistrzostwach Świata

Już w piątek (25.10.2013) o godzinie 12.00 rozpoczną się zmagania sztangistek kat, wagowej 75 grupy B, co oznacza, że wystartuje zawodniczka LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl p Patrycja Piechowiak. Budowlani zorganizowali wyjazd kilkudziesięciu osób, przede wszystkim dzieci i młodzieży, która już w czwartek zawita we Wrocławiu. Także na piątkowe południe będą zwarci i gotowi do entuzjastycznego kibicowania Patrycji.

Relacja ze strony Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów

Udane szkolenie "Marketingowiec w klubie i okręgu". Znakomity pomysł PZPC na promocję dyscypliny!
W Nowym Tomyślu odbyło się, zorganizowane przez PZPC, szkolenie "Marketingowiec w klubie i okręgu". Zdobywano wiedzę z zakresu komunikacji i metod wywierania wpływu, budowania relacji z mediami oraz zdobywania sponsorów.

Zwycięstwo "Budowlanych" na Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików do lat 15

22. września w Trzciance Lubuskiej odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików do lat 15. LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl, wystawili największą, bo piętnastoosobową grupę. Trzy zawodniczki i dwunastu zawodników wywalczyło pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej. Na to zwycięstwo przede wszystkim zapracowali: W kategorii do 44 kg Natalia Kudłaszyk, bijąc wszystkie rekordy życiowe 35 rwanie 46 podrzut, zajmując pierwsze miejsce. Również pierwsze miejsce w kategorii do 48, zajęła Romka Hała także bijąc rekordy życiowe (rwanie 34 kg, podrzut 43 kg).

Mamy brązowego medalistę Mistzrostw Europy do lat 15. Od dziś jest nim nowotomyslanin - PIOTR KUDŁASZYK!!

W Kłajpedzie na Mistrzostwach Europy do lat 15, zawodnik "Budowlanych", Piotr Kudłaszyk po pięknym starcie został brązowym medalistą Mistrzostw Europy do lat 15. Po rwaniu, które Piotrek zakończył z wynikiem 89 kg (był najlżejszy w stawce) był na trzecim miejscu, ustępując o jeden kilogram rywalowi z Niemiec. Jednak w podrzucie Piotrek pokazał klasę, zostawiając zawodnika z Niemiec daleko w tyle. Co więcej, nowotomyślanin walczył z Bułgarem o srebrny medal, podchodząc w trzecim podejściu do sztangi o wadze 118 kg!!!!. Niewiele zabrakło, a najlżejszy w stawce Piotrek, pokonałby ten ciężar.

Ważne zawody dla "Budowlanych"

W sobotę 8. czerwca w siłowni „Budowlanych” odbędą się bardzo ważne zawody kalendarza ciężarowego – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie wystartuje około 60 zawodniczek i zawodników z czterech województw: wielkopolskiego, pomorskiego, zachodnio - pomorskiego, kujawsko – pomorskiego. Nowotomyślanie wystawią na te zawody ponad dziesięcioro zawodników. Zawodnicy będą reprezentować uznane kluby Polski, takie jak: Atleta Gdańsk, Start Grudziądz, Zawisza Bydgoszcz, czy klub mistrza olimpijskiego – Adriana Zielińskiego – Tarpan Mrocza.