Akcje promocyjne

Konkurs „Zabierz flagę na wakacje” III edycja na 230-lecie Nowego Tomyśla

Serdecznie zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie „Zabierz flagę na wakacje” III edycja na 230-lecie Nowego Tomyśla.

 

Regulamin konkursu w załączniku.

Konkurs rozpoczyna się 7 lipca 2016 roku a kończy się 3 października 2016 roku.

 

Dla autorów najciekawszych prac czekają wartościowe nagrody.

I Konkurs plastyczny miast partnerskich "Moja miejscowość przyszłości"

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Konkursie miast partnerskich (Dębno i Nowy Tomyśl) pt. „Moja miejscowość przyszłości”

 

Szczegóły na plakacie oraz w załączonym regulaminie.

Rozstrzygnięcie konkursów „Zabierz flagę na wakacje – II edycja” oraz „Mój Dzień bez Samochodu”

W dniu 18 listopada br. odbyło się wręczenie nagród w dwóch konkursach zorganizowanych przez Urząd Miejski w Nowym Tomyślu. W spotkaniu udział wzięli uczestnicy oraz laureaci konkursu fotograficzno-filmowego „Zabierz flagę na wakacje” oraz konkursu fotograficznego „Mój Dzień bez Samochodu”. Nagrody oraz stosowne dyplomy wręczali: Burmistrz Włodzimierz Hibner oraz Sławomira-Ksiąg Górna z Wydziału Organizacyjnego i Komunikacji Społecznej.

Rozstrzygnięcie konkursu Foto Król i Foto Królowa Jarmarku 2015

W dniu 25 września br. w Urzędzie Miejskim w Nowym Tomyślu odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu pt. Foto Król i Foto Królowa Jarmarku 2015.

Do konkursu zakwalifikowano 21 zdjęć wykonanych w czasie tegorocznego Jarmarku Chmielo-Wikliniarskiego. Poprzez głosowanie – lajkowanie na oficjalnym fanpage'u gminy Nowy Tomyśl wybrano Foto Króla i Foto Królową.

Tytuł Foto Króla Jarmarku 2015 zdobył pan Paweł Schreyner.

Konkurs "Zabierz Flagę na wakacje - II edycja"

Serdecznie zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie „Zabierz Flagę na wakacje – II edycja”
Dla autorów najciekawszych prac czekają wartościowe nagrody.
 
Regulamin konkursu fotograficzno - filmowego
„Zabierz flagę na wakacje” II edycja

(Konkurs rozpoczyna się 1 lipca 2015 roku a kończy się 30 września 2015 roku.)
 

Obchody 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Nowym Tomyślu

Burmistrz Nowego Tomyśla i Nowotomyski Ośrodek Kultury zapraszają, 8 i 9 maja 2015 roku, na obchody 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej, na pl. Niepodległości w Nowym Tomyślu.
Program na plakacie.

Plac zabaw NIVEA - zagłosuj na Nowy Tomyśl

Gmina Nowy Tomyśl zgłosiła swój udział w konkursie „Podwórko NIVEA” Rodzinne Miejsce Zabaw, dzięki któremu 40 miejscowości z terenu całej Polski otrzyma nowe place zabaw.
Będą to nowoczesne miejsca zabaw, wyposażone w różnorodne elementy i odpowiadające na potrzeby dzieci w każdym wieku.

Geocaching w Gminie Nowym Tomyśl

Jeśli chcesz posłuchać opowieści przy ognisku o poszukiwaniu skarbów, poznać ludzi, którzy bawią się w geocaching od wielu lat, zapraszamy w dniu 18 kwietnia 2015 o godzinie 17.00 do Chaty pod Żurawiem w Glinnie.
W tym dniu odbędzie się spotkanie, na którym będzie można zapoznać się z ideą geocachingu.

NOWOTOMYSKI ZNACZEK TURYSTYCZNY

NOWOTOMYSKI ZNACZEK TURYSTYCZNY już do nabycia w Gminnym Ośrodku Informacji ! ZAPRASZAMY
Więcej informacji:!http://nowytomysl.pl/wiadomosci/wydarzenia/nowotomyski-znaczek-turystyczny http://nowytomysl.pl/wiadomosci/wydarzenia/nowotomyski-znaczek-turystyczny

Rozstrzygnięcie konkursów: „Zabierz flagę na wakacje” oraz „Ocalić od zapomnienia... historie nowotomyskich świątków przydrożnych”

W dniu 12 listopada br. odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursów: „Zabierz flagę na wakacje” oraz „Ocalić od zapomnienia... historie nowotomyskich świątków przydrożnych”, które zostały zorganizowane przez Wydział Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu. W spotkaniu poza nagrodzonymi uczestnikami wzięli udział: Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Ewelina Szofer-Pajchrowska oraz jury konkursowe w składzie: Milena Leszczyńska, Anna Pawłowicz oraz Adam Polański.